<<< wstecz

Kolejna porażka!

Trampkarze MOSiR-u Mońki przegrali kolejne spotkanie. Tym razem kolejnej lekcji udzielił zespół MOSiR-u Grajewo. Mecz odbył się w sobotę 24.10.2011 r. na boisku bocznym stadionu MOSiR w Mońkach.
Pierwsza połowa nie zapowiadała przegranej. Miejscowi zawodnicy imponowali konsekwentną i pewną grą na nierównym boisku bocznym stadionu MOSiR. Na początku drugiej połowy dobra gra przyniosła efekt, Krzysiek Cimoch po indywidualnej akcji wyprowadza zespół z Moniek na prowadzenie. Jednak o tego momentu kontrolę nad przebiegiem spotkania przejęli goście którzy po fatalnym błędzie defensywy i bramkarza doprowadzają do remisu. W przeciągu kolejnych 5 minut zespół z Grajewa nokautuje gospodarzy strzelając jeszcze dwie bramki. Mecz kończy się porażką MOSiR-u Mońki 1:3.